Rodoma 1–12 iš 15

Smagu, kad nusprendėte įsigyti elektromobilį! Pirmą žingsnį Jūs jau padarėte. Dabar šiek tiek aprašysime dviviečius elektromobilius, kad galėtume nuspręsti, kuris Jums labiau tinka – ar skirtas vienam vaikui, ar dviem. Apie visa tai šiek tiek žemiau.

Dvivietis elektromobilis vaikams – privalumai ir kuo skiriasi nuo vienviečio?

Vienas pagrindinių skirtumų, kuo dviviečiai elektromobiliai vaikams skiriasi nuo vienviečių, yra dydis ir, atitinkamai, maksimali leistina apkrova. Dvivietėse mašinėlėse yra du saugos diržai, jų  maksimali leidžiama apkrova yra gerokai didesnė (dažniausiai 50-60 kg). Taip pat, dviviečiuose elektromobiliuose sėdynė yra platesnė, kad patogiai tilptų 2 vaikai. Neretai jos yra fiziškai atskiros.

Jau pašnekėjome apie pagrindines technines ypatybes, tačiau pats paprasčiausias dviviečių elektromobilių pranašumas slypi tame, kad dviese važiuoti visada smagiau, nei vienam! Važinėjimas dviese, akivaizdu, lavina komandinius gebėjimus, prisideda prie gebėjimo atsižvelgti į kitų norus, poreikius ir nuomonę, taip pat moko ieškoti kompromiso. Viena mašinėlė dviem skatina mokėjimą dalintis daiktais su kitais žmonėmis.

Saugumas – mūsų prioritetas

Kaip ir visi kiti, taip ir dviviečiai elektromobiliai vaikams – yra licencijuoti ir visiškai saugūs mažiesiems. Tikriausiai, neverta nerimauti, jeigu manote, kad Jūsų mergaitė ar berniukas dar elgiasi tarsi šiek tiek pametę galvas (per daug neapsvarsto savo veiksmų ar nėra pakankamai išlavinę motorinių gebėjimų), kadangi prie automobilio gausite pridėtą nuotolinio valdymo pultelį. Su šiuo pulteliu tėvai ar artimieji turi galimybę mašinėlę sustabdyti ar nukreipti kita kryptimi. Taip pat elektromobiliai turi lėto įsibėgėjimo funkciją, kuri mažajam vairuotojui teikia malonesnį iš švelnesnį startą.

Dviviečiai elektromobiliai – ką verta apsvarstyti?

Yra aspektų, į kuriuos norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį. Verta apsvarstyti, ar dvivietė mašinėlė nesukels sunkumų, jeigu, pavyzdžiui, gyvenate namuose, kur neturite daug laisvos vietos sandėliavimui. Taip pat verta pagalvoti, ar su mašinėle bus važinėjama tik namuose, ar ir lauke. Jeigu bus važinėjama lauke – pagalvokite, ar netenka nemažai lipti laiptais. Ar didesnę mašinėlę bus patogu sutalpinti Jūsų automobilyje, jeigu planuojate keliones į parkus ar kitas vietas, esančias toliau nuo Jūsų namų (transportavimas šiuo atveju tampa sudėtingesnis)? Kitas aspektas – kokia danga bus važinėjama (aktualu ne tik dviviečiams, bet ir kitokio tipo automobiliams). Jeigu planuojamas važinėjimas kieta danga, verta apsvarstyti elektromobilius su EVA ratais. Tokio tipo ratai yra minkštesni todėl elektromobilis kieta kelio danga važiuos tyliau (važinėjant žole garsas, sklindantis iš iš po ratų, nebebus toks aktualus), kažkiek amortizuos kelio nelygumus ar akmenukus.

Jeigu turite vieną vaiką, Jums puikiai tiks tiek vienvietis, tiek dvivietis elektromobilis. Dvivietį vienam vaikui labiau rekomenduojame rinktis, kai vaikas yra didesnis – tada patogiau, nes elektromobilis didesnis ir atlaiko didesnę apkrovą. Jeigu turite du – tikriausiai, paprasčiau rinktis vieną dvivietį, tačiau rekomenduojame apsvarstyti variantą ir du vienviečius vietoj vieno dviviečio – tokiu atveju abu vaikai turi po elektromobilį ir nekyla klausimų, kuris kada gali sėsti už vairo.

Jeigu kiltų klausimų arba norėtumėte su mumis pasitarti ar dvivietis elektromobilis vaikams – geriausias Jūsų sprendimas – maloniai Jus pakonsultuosime Jums patogiu būdu. Ačiū, kad renkatės mus!