Jeigu skaitote šį tekstą, spėjame, kad planuojate padovanoti savo vaikui elektrinį motociklą, tad galėtume lažintis, kad esate tokie tėvai, apie kuriuos svajoja daugelis vaikų!

Atiu.lt svetainėje turime elektrinių automobilių, elektrinių traktorių ir kitokių prekių, tačiau net neabejojame, kad motociklai yra išskirtinis pasirinkimas, išpildantis vaiko svajonę ir pripildantis vaizduotę neregėtomis kelionėmis.

Be to, pravartu tėčio garaže turėti ir motociklą, ir automobilį, nes tai savotiškai skirtingos transporto priemonės. Kodėl vaikui vieną dieną nebūti baikeriu, o kitą jau sportinio automobilio ar bekelės džipo vairuotoju?

Vaikiškas motociklas – techninės savybės ir kiti aktualūs aspektai

Krovimo laikas – visi mūsų turimi vaikiški motociklai pilnai pakraunami per maždaug aštuonias valandas, tad krauti patogiausia naktį, kai jaunasis vairuotojas ar vairuotoja kaupia jėgas naujos dienos iššūkiams, o pakrauto akumuliatoriaus dažniausiai užtenka visai diena ir dar daugiau, nes dažniausiai vaikas nevažinėja ištisą valandą, laikas pasiskirsto per daugelį „prisėdimų“.

Saugumas – akumuliatoriniai motociklai vaikams yra visiškai saugūs ir stabilūs. Tikrai nereikia jaudintis, jei vaikas nemoka dar važiuoti dvirate transporto priemone ir nesugeba išlaikyti pusiausvyros, nes mūsų vaikiški motociklai tinka ir patiems mažiausiems – turi du, tris ar net keturis ratus. Kai kurie modeliai yra su dviem pagalbiniais ratukais gale, kurie, paaugus vairuotojui, gali būti nesunkiai ir greitai nuimami.

Bet kuris motociklas vaikams, kurį rasite mūsų svetainėje, turi dvi pavaras. Vieną, kuri skirta važiavimui į priekį ir kitą – važiavimui atgal. Tai gerokai palengvina važinėjimą, nes galima apsisukti net nenulipus. Su tokiomis judėjimo galimybėmis vaikui rečiau reikės artimųjų pagalbos, todėl vairuotojas jausis savarankišku motociklininku, kadangi su visais iššūkiais susidoros pats! Juk taip ir užauga Moto GP čempionai – „pirmiau išmokę valdyti motociklą, nei išmokę vaikščioti“.

Visi motociklai yra vienviečiai, o jų maksimali apkrova siekia iki 30 kg. Žymiai didesnis, nei leidžiamas svoris, nerekomenduotinas transporto priemonei. Todėl prieš užsisakant motociklą iš mūsų, rekomenduojame apsvarstyti, ar vaiko svoris ir dydis tinkamas šiam elektromobiliui.

Ratai – svarbi transporto priemonės dalis. Kokie jie gali būti? Mūsų asortimente galima rasti vaikiškų motociklų su 3 skirtingais padangų tipais: plastikiniais, minkštais EVA ir, rečiau pasitaikančiais – pripučiamais ratais. Plastikiniai, natūralu, važiuos šiek tiek garsiau.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl motociklas vaikams – tokia populiari mūsų prekė, yra ta, kad šios transporto priemonės yra dažniausiai pigesnės, nei elektrinės amšinos vaikams, todėl net ir mažesnį biudžetą norinčioms skirti šeimoms turime pasiūlyti tai, apie ką svajoja vaikai. Taip pat  mūsų svetainėje galite rasti nuolaidų tam tikroms prekėms, todėl raginame, tiesiog, mus sekti ir laikas nuo laiko patikrinti internetinę parduotuvę!

Šviesos. Kai kurie motociklai turi šviečiančias lempas, kurios traukia vaiko dėmesį, prideda tikroviškumo. Tačiau, to tikrai nereikėtų laikyti būtinu kriterijumi, nes vaikiški motociklai, pagrinde, naudojami šiltuoju metų sezonu – kada dienos ilgos. Šviesiu paros metu apšvietimas yra nereikalingas, o bereikalingas jų naudojimas saulėtą dieną tik padeda greičiau iškrauti akumuliatorių – efektas tikrai nejaučiamas, nes, tikriausiai, nelabai net matosi, kad jos šviečia.

Jei jau išsirinkote motociklą – ką verta dar žinoti?

Jeigu vis dar tiksliai nežinote, kokio motociklo Jūsų vaikas nori ar kokio motociklo Jūsų vaikui reikia – kad Jūsų apsipirkinėjimas taptų labiau užtikrintas ir malonesnis, primename, kad visada ir visais rūpimais klausimais rekomenduojame kreiptis į mus. Su malonumu padėsime išsklaidyti visas abejones ir išsirinkti geriausią Jums variantą.

Taip pat norime pabrėžti, kad mūsų parduotuvėje galite atskirai įsigyti ir reikalingų dalių, nes visada stengiamės padėti savo klientams ne tik prekės garantiniu laikotarpiu, bet ir po jo.

Tad, jei pametėte raktelį elektromobiliams, reikia naujo akumuliatoriaus, pakrovėjo ar kitų priedų – ne problema, ne visa tai galite įsigyti pas mus! Jei neradote reikalingos detalės mūsų svetainėje, susisiekite ir pasistengsime padėti individualiai.

Mes taupome savo klientų laiką, todėl Jūsų išsirinktą motociklą atsiųsime kurjeriu ir tai Jums nieko papildomai nekainuos! Jeigu reikalingas siuntimas į užsienį, raginame su mumis susisiekti atskirai.

Turite klausimų, į kuriuos dar neradote atsakymų, kviečiame pasikalbėti nurodytais kontaktais!

Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki pasimatymo!