Rodomi visi rezultatai: 9

Įvairios elektrinės mašinėlės – paskutinių poros dešimtmečių vaikų tikras susižavėjimas. Pas mus prekyboje esančių elektromobilių pasirinkimas išties didelis. Vienas iš jų – vaikiški traktoriai. Tokio tipo mašinėlės savo išvaizda gana ryškiai išsiskiria iš mūsų asortimente esančių visų kitų. Kaip ir vaikai – taip pat ir mašinėlės būna įvairių dydžių ir išvaizdos. Traktorius galite įsigyti su priekaba ir be priekabos, su kaušu smėliui kasti ir be jo, skirtingų ryškių spalvų. Spėjame, kad ne retas vaikas, pamatydamas traktorių kaime, vis prašinėdavo tėvų, senelių ar kitų artimųjų įsėsti ir pasėdėti. Dabar vaikai turi galimybę patys juos vairuoti! O traktoriukai vaikams turi nemažai tokių detalių, kokias turi tikri traktoriai, todėl Jūsų vaikas patirs ryškius įspūdžius ir jausis  tarsi tikrame nuotykyje.

 

Vaikiški traktoriai – kokie jie?

Šiek tiek informacijos apie technines savybes ir pasirinkimo įvairovę. Kaip ir kiti mūsų turimi elektromobiliai, taip ir žaisliniai traktoriai vaikams turi įkraunamus akumuliatorius, kurie gali būti pakraunami namuose.

Traktoriai vaikams, pirmiausia, pritaikyti saugioms linksmybėms. Yra įrengti saugos diržai, taip pat prie mašinėlių (beveik visų) yra pridedamas pultelis (vaiką prižiūrinčiam asmeniui), kad, jeigu elektromobilis būtų nesaugiai valdomas, būtų išvengta avarinės situacijos. Tačiau pernelyg nerimauti nereikėtų, kadangi traktoriai vaikams dažniausiai važiuoja 3-8 km/h greičiu (priklausomai nuo pasirinkto modelio mūsų svetainėje) – tai tikrai saugus ir pakankamas greitis vaikams. Todėl vaiką prižiūrintys žmonės didžiąją laiko dalį galės atsipalaiduoti ir  leisti vaikui pačiam valdyti padėtį.

Dar vienas svarbus faktas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis prekę: daugumos traktorių maksimali apkrova yra 30 kg (priklausomai nuo konkretaus modelio), todėl, jeigu vaikas daug didesnis, papildoma, nei leidžiama apkrova, gali daryti žalą elektromobiliui.

Kita techninė savybė, verta Jūsų apsvarstymo, irgi susijusi su svoriu, tačiau ne vaiko svoriu, o planuojamos įsigyti prekės. Mūsų svetainėje esančių traktoriukų svoriai svyruoja nuo 12 iki 30 kg. Dažniausiai svoris neturi reikšmės, kai nesiruošiama elektromobilio transportuoti – kai planuojamas važinėjimasis tik namų viduje. Bet, jeigu atsiranda poreikis mašinėlę pasiimti į kelionę, nusivežti į parką arba tiesiog nusinešti laiptais į kiemą, svoris užima gana svarbią vietą renkantis prekę. Kad nekiltų sunkumų įsigijus, raginame apsvarstyti iš anksto, kur traktorius vaikams bus naudojamas.

Pavaros. Dažniausiai elektromobiliai turi kelias greičio padėtis (lėtas, normalus ir greitas). Pats vaikas elektromobilyje dažniausiai gali įjungti po vieną greitį pirmyn ir atgal, o ant pultelio tėvai turi galimybę pasirinkti vieną iš 3 greičių. Taip pat bet kuris iš mūsų įsigytas traktorius turės tokias dvi pavaras: pavara, kurią įjungus, traktorius vaikams pajudės į priekį ir pavara, kurią pasirinkus, traktoriukas judės atbuline eiga. Šios pavaros (galimybė važiuoti pirmyn ir atgal) suteikia daugiau sklandumo pasivažinėjime ir kuria tikroviškumo jausmą. Vaikas lavina vairavimo įgūdžius ne tik į priekį, bet ir atgal, o tai tikrai pravers ateityje!

Stabdymas. Mašinėlė stabdosi tik vaikui patraukus koją nuo greičio pedalo. Tai reiškia, kad valdymas padarytas kuo paprastesnis, kad kiekvienas mažasis sugebėtų būti jaunuoju traktoristu! Taip pat stabdyti gali ir besivažinėjantį vaiką prižiūrintis asmuo (jeigu pasirinkta mašinėlė turi nuotolinio valdymo pultelį).

Apšvietimas. Kai kurie traktoriukai vaikams turi šviečiančias lempas, o kai kurie – jų neturi. Ši savybė yra svarbi ne tik dėl praktinių priežasčių (jei bus važinėjama lauke tamsiu paros metu), bet ir dėl estetinės išvaizdos ir kuo panašesnių savybių į tikruosius traktorius.

Audio. Dauguma traktoriukų turi galimybę leisti specialius garsus (FM radijas, melodijos, variklio garsas, USB, MP3 ir pan.), tačiau ne visų komplektacija vienoda, todėl atkreipiame į tai Jūsų dėmesį.

Ratai. Mūsų turimų traktorių ratai yra skirtingi (yra plastikiniai, plastikiniai su gumine juostele ir minkši EVA ratai), todėl mes Jums padėsime: jeigu planuojamas važinėjimasis ant kieto pagrindo ir norima tylos, EVA ratai yra pasirinkimas kaip tik Jums. EVA ratai yra minkšti, todėl važiuojant, pavyzdžiui, per akmenukus, garsas, sklindantis iš po ratų, bus tylesnis.

Žaisliniai traktoriai vaikams pagaminti iš aukštos kokybės detalių, todėl pirkinys tikrai tarnaus ilgą laiko tarpą. Todėl, kad ir kokį variantą pasirinksite, neabejojame, kad ne tik nustebinsite savo mažuosius, tačiau ir patys norėsite atsisėsti į jų vietas! Gero kelio!